Gizlilik Politikası

Kişisel verileriniz, çerez dosyalarınız ve genel olarak gizliliğiniz ile yakından bağlantılı oldukları için şartlar ve koşullarımızı dikkatlice okumalısınız.

www.e-dil.net Özel politika

Öncelikle size bazı haberler, reklamlar göndermek ve sitemizdeki tüm güncellemelerden haberdar olmanızı sağlamak için e-posta adresinizi rica ediyoruz. Ancak, onları almak istemiyorsanız, bildirimlerimizden çıkabilirsiniz ve size artık hiçbir şey göndermeyiz.

Ayrıca, platformumuzu geliştirmek için müşterilerimizin tercihlerini ve favori site özelliklerini analiz etmemize yardımcı olan bazı dosyalar kullanıyoruz. Bu bilgileri kimseyle paylaşmıyoruz, sadece sitemizin işlevselliğinin refahı için kullanıyoruz.

www.e-dil.net Çerez Dosyaları

Tanımlama bilgileri, siteyi herkes için daha uygun hale getirme aracımızdır. Bu dosyalar, sitemizdeki oylarınız, yorumlarınız ve diğer eylemleriniz hakkında bilgiler içerir. Türkiye sitesinde Çevrimiçi Bahis kalitesini artırmayı kolaylaştırıyorlar .

www.e-dil.net Telif Hakkı Sözleşmesi

Sitemizde yer alan bilgiler ücretsizdir ve yalnızca orijinal yazarlar olarak bize atıfta bulunmanız halinde diğer kaynaklarda kullanılabilir. Sitemizden verilerin başka şekillerde yayılması ve çalınması yasaktır.

www.e-dil.net Dış bağlantılar

Bazen dış kaynaklardan gelen bilgileri işaret ederek kullanırız. Bu, telif hakkının ihlal edilmediği anlamına gelir.